Komunikacik organizacyjny XI Maratonu Nocnego "U Wiśnioka"
Dodane przez prezes dnia 05. marzec 2013 09:50

Mam zaszczyt i niewątpliwą przyjemność zaprosić w moje skromne progi szanownych mistrzów szachowego rzemiosła na XI już Nocny Maratonik Szachowy "U Wiśnioka", który odbędzie się w dniach 8-9 marca 2013 roku od godziny 19.30 do... póki sił wystarczy. Obecność, jak zwykle ustalona według ściśle określonych i rygorystycznych regół, poprzedzona preselekcją w drodze krajowych i międzynarodowych eliminacji. Zgłoszenie (chociaż częściowo już napływają) proszę potwierdzać mailowo lub telefonicznie na adres gospodarza tej szachowej uczty.


Rozszerzona zawartość newsa

Reagując na liczne zapytania, prośby i ponaglenia osób zorientowanych w "Zapachu Kobiety" oraz dając przyczółek do kolejnego tomu prozy pod roboczym tytułem "Moja mama i maratonik" pragnę jeszcze raz zaprosić moich przyjaciół i kolegów od 64 pól w kolorach bieli i czerni (albo żółci i brązu) na zmagania maratonowe w wydaniu szachowym.

Partyjki będziemy rozgrywać prawdopodobnie w systemie ligowym, gdyż spodziewam się około 12 osób na tej "chamskiej imprezie dla inteligentnych inaczej" (w mniemaniu coniektórych wielkich tej części województwa kujawsko-pomorskiego), tempem oczywiscie 5 minut na partię dla zawodnika. Grać możemy do bólu, jednak dla tych bardziej lub mniej odpornych pragnę powiadomić już na wstępie, ze wcześniej jak 3.00 w nocy nie skończymy.

Oczywiście kwestia delegacji, dojazdów i ubezpieczenia zawodnika leży w gestii klubu delegującego na zawody, jednak podręczna apteczka pierwszej pomocy - wskazana. W niej oprócz bandaży, gazy i wody utlenionej, można zabrać coś na ząb (chepsy, paluszki, itp.) i coś do upłynniania pokarmu w wersji cudu z Kany Galilejskiej... oczywiście według uznania. Sam w miarę posiadanych możliwości zapewniam małe "co/nie/co"! Z resztą, jakby co to chętnie odpowiem na ewentualne zapytania.

W ramach postanowień końcowych zapewniam, iż ewentualność donocowania do białego poranka istnieje, jednak w trosce o czystość i bezpieczeństwo miejsc intymnych proszę się zaopatrzyć w zabezpieczenia produktami firm DUREX czy STOMIL we własnym zakresie.

 

Jeszcze raz gorąco zapraszam "Wiśniok".

P.S. Orientacyjna lista uczestników na bieżąco będzie uzupełniana w miarę otrzymywanych potwierdzeń przyjazdu. Pierwsza z nich wygląda nastąpująco:

1. Gospodarz

2. Jonsson

3. Darek Wargulec

4. Leszek Kubiak

5. Adam Olędzki

6. Tomasz Olędzki

7. Dawid Ziółkowski

8. Przemek Hałas

9. Paweł Jaroch

10. Magda Olędzka